1281 - 1300 av 1 339
1...64656667 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 april 2019

Klubbad för

Armband Pansar 18K 16,1g 18cm med säkerhetskedja

Utrop: 6 900 kr

Armband Bismarck 18K 7,7g 18cm

Utrop: 2 700 kr

Armband 18K 7,6g 19,5cm

Utrop: 3 300 kr

Halskedja 18K 5,0g 42,5cm

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par 18K 0,7g

Utrop: 375 kr

Ring 18K 1,6g Ø17 med diamanter 3xca0,005ct och stenar

Utrop: 800 kr

Armband Ärtlänk 2,7g 18,7cm med berlock

Utrop: 1 200 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors Emery modell MK-3254 quartz, stål med repig stållänk, mineralglas

Utrop: 700 kr

Ring 18K 3,5g Ø17½ med diamanter 7xca0,07ct 20xca0,005ct

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 2,7g Ø18 med diamanter 1xca0,02ct 6xca0,01ct 24xca0,005ct, något skev skena

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 6,9g Ø17 med diamant ca0,35ct

Utrop: 6 300 kr

Ring 18K 3,0g Ø17 med diamanter 11xca0,01ct

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 6,9g Ø17½ med diamanter 3xca0,02ct

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K 5,4g Ø17½ med stenar

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Armband 18K 2,4g 18cm med stenar

2 100 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen ett par 18K 2,4g saknar stoppers

1 900 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 23K 44,9g, defekt

Utrop: 18 400 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Gothic Seymoure Duncan snr 017470677 made in USA, från år 2007, saknar plektrumskydd, ställvis slitage och repor på kropp, klistermärken, limrester, med mjukt fodral

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Studio snr 0265619223 made in USA, saknar plektrumskydd, ställvis lätt slitage, repor, slitage på stallet, från år 2012 med hardcase (tejprester)

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Hardwire Valve Distortion SC-2 made in USA, nr 30-0327-B, ej testad

350 kr

Utrop: 75 kr