1261 - 1280 av 1 309
1...63646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 april 2019

Klubbad för

Smycken Övrigt

Guldtacka VALCAMBI Suisse 24K 31,1g mått: 3,8 x 2,2cm, i bruten plastförpackning

11 000 kr

Utrop: 13 000 kr

Klackring 18K 3,3g, defekt

Utrop: 1 100 kr

Certina 18K brv 34,3g, quartz, 22mm, boettnr: 717 9502 68, integrerad länk ca 16,0cm, diamanter i glasringen totalt ca 0,42ct, smyckeslås med säkerhetsklaff, lätt bruksslitage, skev länk, säkerhetsklaffen är sliten

7 000 kr

Utrop: 7 800 kr

Tissot Seastar 18K, brv 14,8g, quartz, datum, 22mm, plastglas, svart läderarmband (slitage), repig boett, går ej

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Certina 18K, brv 26,8g, quartz, 17x20mm, safirglas, nr 153900868, armlänk i 14K (repig), bruksslitage, fuktskadad urtavla, går ej

Utrop: 6 000 kr

Klockor Skagen

Armbandsur SKAGEN Diamond, Denmark, modell: SKW2104, snr: 2401309, stål, quartz, datum, 28mm, stållänk ca 17,5cm, med fjärilslås, bruksslitage, repigt glas, går ej

Utrop: 300 kr

Seiko, quartz, guldfärgat stål, 24mm, boettnr. 549172, stållänk ca 19,5cm, med smyckeslås, repig på baksidan av boetten

150 kr

Utrop: 200 kr

Silverskål med handtag S800 182,8g mått: 5,5 x 8,5 x 11,0cm (exkl. handtag), förgylld insida, monogramgravyr, bruksslitage

Utrop: 750 kr

Silverkanna S800 120,1g höjd: ca 6,5cm, förgylld insida, monogramgravyr, bruksslitage

Utrop: 450 kr

Halskedja Venezia S925 3,9g 38,0cm

Utrop: 75 kr

Halskedja Venezia S925 3,8g 39,0cm

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 4,9g 42,5cm

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 53,3g 45,0cm, bredd: 0,7cm

Utrop: 375 kr

Halskedja med hänge S925 9,0g 44,5cm, hängets mått: 1,1 x 1,7cm

Utrop: 125 kr

Halskedja Rävsvans S925 5,0g 40,0cm, fyrkantig modell

Utrop: 75 kr

Hänge Tvillingarna S925 4,1g mått: 2,0 x 2,7cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Halssmycke S925 27,4g 43,0cm, trefärgad

250 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen ett par S925 7,6g längd: 4,3cm, trefärgad

Utrop: 200 kr

Halskedja Bismarck doserad S925 15,8g 43,5cm, springlås

Utrop: 250 kr

Armband Bismarck S925 4,5g 18,5cm, med springlås

Utrop: 75 kr