1281 - 1300 av 1 309
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 april 2019

Klubbad för

Ring PANDORA S925 4,5g Ø18½ hjärta med rosa sten

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring med sten S925 3,2g Ø19, stenen vickar

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring Bismarck S925 1,3g Ø19

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 3,0g Ø1,1cm, med stenar, ena hänget är signerat: K.L

150 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Bismarck doserade S925 2,6g, längd: 2,5cm

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 25,0g 51,0cm bredd: 0,6cm

Utrop: 375 kr

Armband Pansar S925 23,9g 21,3cm, bredd: 0,7cm

Utrop: 350 kr

Halssmycke S925 64,5g Ø12,0cm, oxiderat silver, halvstelt/pansarlänk

425 kr

Utrop: 450 kr

Halskedja med hänge Hjärta S925 7,0g 41,5cm, hängets mått: 1,3 x 1,3cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja med hänge Y. STUDIO S925 9,4g 44,0cm, hängets mått: 0,4x2,8cm, med sten, oxiderat silver

Utrop: 225 kr

Halskedja Ormlänk S925 27,2g 45,0cm, bredd: 0,6cm, platt modell

250 kr

Utrop: 300 kr

Pärlcollier offround, odlade sötvattenspärlor brv 30,3g ca 47,0cm, pärlorna Ø 6,5-8,0cm. Silverlås S835 med pärla

300 kr

Utrop: 350 kr

Brosch S830 brv 5,4g ca 2,5x3,4cm, med stenar och markasiter

150 kr

Utrop: 50 kr

Silverskrin med lock och tassar S835 187,3g höjd: ca 11,0cm, förgylld insida

600 kr

Utrop: 750 kr

Silverfat S830 229,2g mått: 17,2 x 17,2cm, genombruten dekor

750 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Citizen

Citizen Watch Co Automatic, Japan, ref. 4-821092K 8500359 GN-4W-S51-1480, Ø33 x 40mm, dag/datum, svart och gul urtavla, svart läderband, bruksslitage

250 kr

Utrop: 300 kr

Halssmycke Efva Attling Memento Vivere S925 18,5g 50,5cm, hängets mått: ca 3,0 x 2,7cm

Utrop: 600 kr

Halskedja Venezia S925 2,0g 38,0cm

Utrop: 50 kr

Halssmycke Efva Attling Cupido S925 29,5g 47,0cm, hängets mått: ca 3,0 x 5,0cm, med ask

550 kr

Utrop: 700 kr

Ring Efva Attling Ring Around S925 9,2g Ø17 bredd: ca 0,5cm

500 kr

Utrop: 600 kr