1301 - 1320 av 1 345
1...65666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj

Klubbad för

Smycken Kedja

Halsband Pansar 2,6g 45,5Cm

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 1,1g

Utrop: 600 kr

Smycken Herring

Klackring 18K 5,1g Ø22½ med sten

Utrop: 2 600 kr

Smycken Kedja

Halsband Pansar 18K 8,4g 47Cm

Utrop: 3 600 kr

Smycken Kedja

Haslband doserad Bismarck 18K 12,7 47Cm

Utrop: 4 600 kr

Armband Bismarck 18K 4,6g 19cm

Utrop: 1 700 kr

Klockor Festina

FESTINA sport modell: F16681 Ø48mm quartz, kronograf, mineralglas, stål med stållänk, fungerar ej

325 kr

Utrop: 300 kr

Marc by Marc Jacobs modell: MBM3056 Ø36mm, quartz, mineralglas, något repig går ej

375 kr

Utrop: 300 kr

Omega 14K 16,3g Ø17mm manuell, går ej

550 kr

Utrop: 400 kr

Seiko damur Ø23mm Quartz snr:271798 refnr:7N63-0011, med datum, dag, ej original länk i box

150 kr

Utrop: 200 kr

Kosta Boda Bertil Vallien nr:99863 H: 6,5cm signerad i dustbag

650 kr

Utrop: 500 kr

Kosta Boda Ljuslykta signerad Bertil Vallien snr: 7090859 H:15,5cm B:10Cm

325 kr

Utrop: 100 kr

Bing & Gröndahl modell:magvärk Serie:De fyra pinorna H:11,5cm

Utrop: 75 kr

Figurin Nils Holgersson Gården H:15Cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Nils Holgersson Gården H:13Cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Fitbit Versa Aktivitetsarmband modell:FB505 med laddare, repor i glaset

350 kr

Utrop: 425 kr

Hötalare XTREME Bluetooth med usb sladd

Digitalkamera Canon Ixus 115 HS snr:273062055574, batteriladdare, sladdar instruktionsbok, kartong

175 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Samsung J 3 8Gb snr:R58JA5ZZ7RD imei:35375709166401/9 sprucket skärmsydd och laddare

175 kr

Utrop: 200 kr

APPLE Iphone xs 64GB snr:MT9E2QN/A IMEI:35 7212093559292, laddare, hörlurar och box

5 700 kr

Utrop: 5 400 kr