1321 - 1340 av 1 345
1...666768 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 maj 2019

Klubbad för

Glasskydd glass+ till APPLE Iphone Xs

25 kr

Utrop: 50 kr

APPLE iPad Air A1474 snr:DMPMVW2FK10, repig skärm och baksida med laddare ej original

900 kr

Utrop: 900 kr

Apple Iphone x 64Gb snr:DNPXJ0D2KPG1 IMEI:357224093472798 IMEI:3572240903731755 laddare,hörlurar och box

4 900 kr

Utrop: 5 400 kr

Elektronik Musik

Högtalare, Harman/Kardon, Onyx Studio, snr.FC0008-0065654 med strömsladd. Ej med på visning.

450 kr

Utrop: 375 kr

Analog Systemkamera Contax F Germany snr:5084519, objektiv Edixa Reflex 52E nr 238702 Lithagon 1:3,5 f= 35mm,, färgade linser, putsduk och putsborste. ej testad

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Objektov Carl Zeiss Jena Tessar 2,8/50 s/n: 4770472 i fodral

325 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Packard bell modell: Kamet GM, windows 7 ultimate 3Gb RAM, Dual-core CPU, snr:122311780133 med laddare och väska

425 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr LTD modell:KH-602 Kirk Hammett snr:W0715368 saknar plastdetalj på huvudet , repor med mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Fender Stratocaster Olympic White Signerad Richie Sambora med in mexico snr:MSN504920, spricka på kroppen saknar svajarm i mjuktfodral

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Akustisk gitarr Samick modell:SW115 snr:93020505 made in korea repor på kroppen i mjuktfodrall

350 kr

Utrop: 425 kr

Gitarr Yamaha APXT2 travel akustisk gitarr med mick och inbyggd stämmare,ton, volymkontroll,skador på huvudet med mjuktfodrall

750 kr

Utrop: 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Virveltrumma REMO hand made in England, bruksskick,tejp på ovansida, I box skadad. Ej med på visning.

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Trummaskin Roland R-8 AIRA Rhythm Performer snr:B09770 med strömkabel . Ej med på visning.

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal CryBaby Kirk Hammett KH 95.snr:97203008029

600 kr

Utrop: 300 kr

Halsband Bismarck 18K 5,7g 43cm

Utrop: 2 100 kr

Armband Figaro 18K 6,2g 18Cm

Utrop: 2 800 kr

Hänge 18K 0,9g kors

Utrop: 450 kr

Brosch 18K 6,2g deffekt lås

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 10,1g med sten

Utrop: 2 100 kr

Armband 21K 9,3g deffekt

Utrop: 3 500 kr