941 - 960 av 963
1...474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 maj 2019

Klubbad för

Parti guld med sten 18K, trasigt/defekt Brv 9,3g

Utrop: 3 100 kr

Ring med sten 14K Ø19 Brv 15,4g

Utrop: 3 100 kr

Ring med sten 14K Ø19½ Brv 10,1g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K trasigt/graverat/defekt, Brv 19g

Utrop: 6 200 kr

Halsband Venezia 18K vitguld, 39,5cm 3,8g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Halsband Pansar 18K 55cm 3g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K vitguld med diamant 1,9g

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 1,4g

Utrop: 750 kr

Halscollier 21K 72cm 26,1g

8 400 kr

Utrop: 10 200 kr

Örhängen ett par 21K, 11,6g

4 900 kr

Utrop: 4 400 kr

Ring med sten 21K Ø18 Brv 3g

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Armbandsur Certina 14K manuell trög krona plastglas flexarmband ej original

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Ljusstakar ett par s830 CESON B10 h 180mm brv 401,8g

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Mobil Samsung Galaxy s9 SM-G9560F Ny i obruten kartong. troligtvis låst till 3 köpt / avtal 2018-10-23 Imei 358624093955784

3 000 kr

Utrop: 3 300 kr

Apple airpods A1523 med laddkabel fodral original ask snr SDLCW517HH8TT

1 400 kr

Utrop: 700 kr

Elektronik Musik

Hörlur Sony MDR-xb950BT med laddkabel snr 2549-14-4749

550 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Maurice Lacroix

Armbandsur Maurice Lacroix modell 92127 quart datum safirglas guld double Ø34mm, läderarmband i box med manual

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Michael Kors Signature Tote handväska modell 30S11TTT4B, utsida i skinn, innsida i textil 39x27x15 cm.

900 kr

Utrop: 950 kr

Musikinstrument Träblås

Bjarton aukustisk gitarr bruksslitage samt repor i lacken med axelrem i hårt fodral FX cases

750 kr

Utrop: 900 kr

Smycken Övrigt

Svenska mynt 16st 1-kronor 80% silver, 6st 25-öringar 60% silver, 29st 10-öringar, 10st 25-öringar, 1st 50-öring, 8st 1-kronor, 3st 2-kronor och 2st 5-kronor 40% silver brv 366,4g

Utrop: 950 kr