1381 - 1400 av 1 446
1...697071...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni 2019

Klubbad för

Fat Royal Copenhagen Ø17,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas Svenska Metallverken patinerad brons, 30-tal, höjd 17cm, graverad

Utrop: 375 kr

Kandelaber Royal Crown Derby china Imari höjd 27cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Kruka i färgat glas design: Bertil Vallien

50 kr

Utrop: 75 kr

12 mattallrikar Bing & Gröndal Musselmalet Ø25cm, en med nagg

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

12 djupa tallrikar Bing & Gröndal Musselmalet Ø21,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

12 assietter Bing & Gröndal Musselmalet Ø21,5cm

2 500 kr

Utrop: 850 kr

Karott Bing & Gröndal Musselmalet Ø23cm

400 kr

Utrop: 375 kr

Såsskål Bing & Gröndal Musselmalet

1 100 kr

Utrop: 375 kr

Uppläggningsfat Bing & Gröndal Musselmalet 34,5cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Uppläggningsfat Bing & Gröndal Musselmalet 28cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Uppläggningsfat Bing & Gröndal Musselmalet 23cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Figurin Royal Copenhagen Amager flicka plockar en and, höjd 23cm, modell 1317

200 kr

Utrop: 250 kr

Vas design INGRID ATTERBERG, Upsala Ekeby. modell "Spiral", i produktion 1950-1956, 55cm, med lagat borrhål

500 kr

Utrop: 600 kr

Samlarbil Porsche tillverkare Burago 356 B 1961 made in Italy

275 kr

Utrop: 125 kr

Samlarbil Volkswagen Karmann-Ghia tillverkare Road Legends, NO 92198 made in China

100 kr

Utrop: 100 kr

Samlarbil Volkswagen Beetle SS9407, made in China

50 kr

Utrop: 75 kr

Samlarbil Volkswagen Beetle NO68023 1966 made in China

175 kr

Utrop: 75 kr

Samlarbil Volkswagen Transporter Bauer 1960 i förpackning

50 kr

Utrop: 50 kr

Grafiskt blad Lars Norman 195/360 59x48cm i ram

Utrop: 125 kr