1021 - 1040 av 1 065
1...51525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juli 2019

Klubbad för

Ringar 4st 18K brv 9,4g, med stenar, defekta och graverade

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 0,7g Ø19, hamrad yta

Utrop: 375 kr

Halskedja Kejsar 18K 112,9g 60,5cm

Utrop: 46 000 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 25,8g 44,5cm, med springlås

Utrop: 9 200 kr

Armring 21K 15,1g Ø6,5cm, skev

Utrop: 5 900 kr

Armring 21K 15,2g Ø6,5cm, skev

Utrop: 5 900 kr

Utrop: 5 900 kr

Utrop: 5 900 kr

Armring 21K 15,3g, missfärgad, skev

Utrop: 6 000 kr

Halssmycke 21K 13,2g 43,0cm

Utrop: 5 600 kr

Ring med pärla 18K 6,2g Ø16, odlad pärla Ø4,0mm, tvåfärgad, årsstämplad 1993, lätt slitage på pärlan

Utrop: 3 300 kr

Klackring med sten 14K 4,0g, defekt

Utrop: 1 000 kr

Creoler ett par tvinnade 18K 14,2g, Ø5,5cm, ihåliga

Utrop: 7 800 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 29,3g 46,0cm, missfärgat lås

Utrop: 10 400 kr

Armband Ole Lynggaard Mega-länk med hjärtformad berlock, 18K 35,3g 20,5cm, bredd: ca 0,5cm. Med avtagbart lås i 18K, stämplad Ole Lynggaard

23 000 kr

Utrop: 18 000 kr

Halskedja Pansar 18K 2,2g 48,5cm

Utrop: 850 kr

Hänge Venussymbol 18K 0,9g, mått: 2,2 x 1,0cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring med diamant 18K 3,8g Ø16¾ 1xca0,38ct, vitguld

Utrop: 6 300 kr

Ringar 2st 18K brv 6,8g, med stenar, graverat och defekt

Utrop: 2 400 kr

Halskedja Ankar 18K 14,5g 63,5cm, med springlås

Utrop: 5 400 kr