Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 5

Varunr: 1 546 575

Klockor

Panerai

PANERAI, Luminor Marina, Chronometer (L Swiss L), Cal OP III, Verk nr. 228914, Serie nr. D6770/7000, Ref nr. PAM 00069, Boett nr. OP 6560 / BB 1038026, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), liten sekundvisare, datum, originallänk, viklås, cert (ej komplett), ca februari 2003, box, ytterkartong,

27 500 kr

Klubbad till budgivare: 86699

Valuta