Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 9

Varunr: 1 546 579

Klockor

Piaget

PIAGET, Polo, Cal 857P, Ref nr. 8131 C701, Serie nr. 384304, damur, 20 x 20 mm, 18K gult/vitt guld, quartz, safirglas (nagg, repor), skadad urtavla, integrerad originallänk, Ref nr. 324/329, totalvikt 115,6 gram, ca 1991, serviceetui.