Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 235

Varunr: 1 551 305

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, GMT-Master II (Swiss), Chronometer, s.k. "Swiss Only", Ref nr. 16710, Serie nr. A171427, Cal 3185, Verk nr. 3 8263148, Boett nr. 16710, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, 24-timmarsvisning, defekt (torra lager), skadad klickring till vridring, buckla boett, Oysterlocklänk, viklås, Ref nr. 78790-X3/501 B, ca 1999, box, ytterkartong.

71 000 kr

Klubbad till budgivare: 11028

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.