1301 - 1320 av 1 338
1...656667 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019

Klubbad för

Hänge 18K 1,1g

Utrop: 700 kr

Armband Cordell 18K 21,9g 20,5cm, bredd: 0,6cm

Utrop: 11 400 kr

Ring med diamanter 18K 2,6g Ø16, 6xca0,04ct, vitguld

Utrop: 2 400 kr

Ring med diamanter 18K 7,6g, graverad

Utrop: 3 000 kr

Ring med diamanter 18K 8,6g Ø18¾, 14xca0,02ct, vitguld

Utrop: 5 800 kr

Parti guld 18K brv 11,9g, defekt

Utrop: 4 800 kr

Ring med diamanter 18K10,6g Ø21, 1xca0,12ct, 5xca0,02ct, tvåfärgad, skev

Utrop: 4 600 kr

Hänge Kors med stenar 14K 2,9g, mått: 2,3 x 1,5cm, tvåfärgad

750 kr

Utrop: 900 kr

Örhängen ett par 18K 0,6g, tvåfärgade, saknar stopp

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti Guld med sten 18K brv 4,4g, defekt

Utrop: 1 800 kr

Halskedja 18K 14,9g, defekt lås

Utrop: 6 000 kr

Hänge med röd sten och pärlor 18K 1,3g

Utrop: 800 kr

Halskedja Pansar 18K 5,0g 44,5cm

Utrop: 2 700 kr

Ring med diamanter 18K 2,3g Ø17, 10xca0,005ct

Utrop: 1 400 kr

Ring med blå sten och diamanter 18K 2,8g Ø17, 4xca0,005ct, tvåfärgad

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Pansar 18K 13,5g 55,5cm

Utrop: 7 100 kr

Klackring med diamanter 18K 6,3g Ø17½, 1xca0,34ct inneslutningar, 1 xca0,01ct, sliten och skev

Utrop: 3 400 kr

Ring med stenar 14K 7,3g, defekt, saknar stenar

Utrop: 2 100 kr

Ring med grön sten 18K 8,7g Ø15, årsstämplad 1960, öppen modell, slitage på sten

Utrop: 3 600 kr

Parti Guld med stenar 18K brv 13,0g, defekt

Utrop: 5 200 kr