1321 - 1338 av 1 338
1...656667 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 september 2019

Klubbad för

Halskedja S925 5,1g 40,0cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par med blå sten och diamanter 18K 3,3g, 24xca0,02ct, vitguld

3 400 kr

Utrop: 3 200 kr

Hänge med blå sten och diamanter 14K 1,1g, 8xca0,01ct, vitguld

425 kr

Utrop: 375 kr

Armbandsur Alltime, 18K, manuell, Ø17mm, stållänk, trasig krona, går ej

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Pansar med stav S925 46,6g 65,5cm, bredd: 0,8cm

Utrop: 700 kr

Halssmycke med stavar S925 40,0g 43,0cm, varje stav är ca 2,0cm

750 kr

Utrop: 600 kr

Hänge Lejon S925 6,3g

125 kr

Utrop: 150 kr

Manschettknappar ett par S835 8,0g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar ett par S830 brv 876,9g, höjd: 15,0cm,årsstämplade: 1946, bruksslitage, ärjade, graverade, fylld i botten, del av ljushållare saknas på ena ljusstaken

Utrop: 1 700 kr

Skål S830 190,9g Ø12,0cm, höjd: 8,0cm, årsstämplad: 1917, ärjad och graverad

Utrop: 750 kr

Slev, modell: Gammal Fransk S830 225,8g 365,0mm, monogramgravyr på handtag

950 kr

Utrop: 900 kr

Pokal/Vas S830 464,8g, höjd: 24,0cm, årsstämplad: 1911, signerad Jonas Rönnqvist, ärjad, ursprunglig auktionsetikett finns kvar

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Fat S830 428,8g, Ø 28,0cm, ärjad, ursprunglig auktionsetikett finns kvar

Utrop: 1 700 kr

Cross-body/axelväska Louis Vuitton Saumur 35, modell: AR0924, monogram canvas, 35x26x13cm, två separata huvudfack, tre mindre innerfack, stängs med läderrem, justerbar axelrem. Lätt bruksslitage, små vattenfläckar samt torrsprickor i lädret på remmen.

3 500 kr

Utrop: 3 400 kr

Bordslampor ett par tvåarmade i mässing med prismor och tygskärmar, märkta: HO nr. 5-6, höjd: 46,0cm, ena lampan saknar 2st rader med prismor. Båda är funktionstestade

450 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstake Skultuna Skyddsängel, nr: B11, i mässing, höjd: ca 9,0cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Laptop HP Pavillion 1607, 8GB, 2.0GH, windows 10, röd och svart, bruksslitage, med laddare, i mjukt fodral, ej tömd efter tidigare användare, med lösenord 7777

1 400 kr

Utrop: 300 kr

iPhone 7 A1778, rose gold, 32GB, modell: MN912QN/A, Comviq, laddare, bruksslitage

Utrop: 2 700 kr