Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 47

Varunr: 1 581 710

Silver

Dosa

DOSA, silver, förgylld, niello, antik, troligen Yakov Vitaliev, Ryssland, Moskva, 1800-talets första hälft, diameter 7,5 cm, vikt 71,1 g.

9 300 kr

Klubbad till budgivare: 205214

Valuta