Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
18 200 kr 2019-11-30 14:51:12 77145
18 000 kr 2019-11-29 23:17:41 178389

Auktionsnr: 213

Varunr: 1 597 428

Smycken

Collier

GEORG JENSEN, collier, nr 409, sterlingsilver, munblåst glas, prototyp av Torun Bülow-Hübe, 1990-tal, hängets mått 5,0x3,0 cm, mått 14,5x12,5 cm, vikt 65,6 g, proveniens från Toruns egna smyckessamling med intyg från dottern.

18 200 kr

Klubbad till budgivare: 77145

Valuta