Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 10

Varunr: 1 575 741

Klockor

Omega

OMEGA, Constellation, s.k. "Uggla", Serie nr. 49505519, Ref nr. BA 198.0155, Boett nr. 198.0155, herrur, 33 mm, 18K guld, quartz, safirglas (repor/nagg), dag, datum, diamanter på urtavlan (20 st. 8/8), skadad urtavla, integrerat läderband, ca 1986.