Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 102

Varunr: 1 586 106

Klockor

Omega

OMEGA, Seamaster Professional (300m/1000ft), Chronometer, Cal 1120, Verk nr. 60502996, Serie nr. 60502996, PIC nr. 2254.50.00, Ref nr. SU 368.1640, Boett nr.168.1640 (LL), herrur, 41 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, heliumventil, originallänk, viklås, Ref nr. 1610/930, ca 2000.

15 200 kr

Klubbad till budgivare: 195558

Valuta