Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 18

Varunr: 1 577 531

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust (T Swiss Made T), Chronometer, Ref nr. 16233, Serie nr. W110345, Cal 3135, Verk nr. 7048983, Boett nr. 16200, herrur, 36 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, skadad urtavla, Jubileelänk, viklås, Ref nr. 62523H-18-W4/455 B, cert (ej komplett), ca 1996.

30 000 kr

Klubbad till budgivare: 198466

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.