Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 37

Varunr: 1 590 627

Dosor-Etuier

Dosor

DOSA, 18K guld, cabochonslipad safir, arbetad yta, stämplad 18K och 1407, mått 7,7 x 5,6 x 1,5 cm, vikt 100,1 g, slitage/repor på undersidan.