Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 179

Varunr: 1 595 043

Smycken

Collier

RIVIERECOLLIER, 14K vitguld, 149 briljantslipade diamanter ca 8,00 ctv, ca River-Yellow/VS-P, längd 41 cm, vikt 20,6 g, flera diamanter med nagg och skador.