Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 16

Varunr: 1 577 497

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 116244, Serie nr. 3656P9R2, Cal 3135, Verk nr. 3 2948991, Boett nr. 2080, herrur, 36 mm, stål/vitguld, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, diamanturtavla (10 st. 8/8), briljantkrans (52 st. TW/VVS, ca 1,37 ctv), Oysterlänk, viklås (Easylink), Ref nr. 63600-3FY/LT, OBS: längd 165 mm, cert, augusti 2010, box (ej komplett).