Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 13

Varunr: 1 595 089

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 178240, Serie nr. G629498, Cal 2235, Verk nr. 5075U536, Boett nr. 2300, midsize, 31 mm, stål, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, Oysterlänk, viklås (Easylink), Ref nr. 72160-V6Z/682, ca 2011, box, ytterkartong.

30 500 kr

Klubbad till budgivare: 117382

Valuta