Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
19 000 kr 2019-12-06 23:03:35 5384

Auktionsnr: 14

Varunr: 1 595 090

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Ref nr. 67480, Serie nr. W765842, Cal 2130, Verk nr. 3214931, Boett nr. 67400, midsize, 30 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), utbytt urtavla/visare (Luminova), Oysterlänk, viklås, Ref nr. 78350-W11/551 B, cert (ej komplett), ca juli 1996, box, ytterkartong.

19 000 kr

Klubbad till budgivare: 5384

Valuta