Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 26

Varunr: 1 595 129

Klockor

Tag Heuer

TAG HEUER, Monaco, Cal 6 (ETA 2895-2), Serie nr. VN6550, Boett nr. WW2110, Ref nr. WW2110.FC6177, herrur, 37 x 37 (43) mm, stål, automatisk, safirglas (nagg/repor), liten sekundvisare, datum, glasbaksida, gummiband, viklås, Ref nr. FC5037-0/Y-Y1, ca 2007.

10 800 kr

Klubbad till budgivare: 170933

Valuta