Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 371

Varunr: 1 603 927

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual Date, Explorer II, Chronometer, Ref nr. 16570, Serie nr. S319750, Cal 3185, Verk nr. 3 2334599, Boett nr. 16570, herrur, 40 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, 24-timmarsvisning, utbytt urverk/urtavla/visare (Luminova), Oysterlänk (78360), viklås (2007), Ref nr. 78790-S-EO8/501 B, cert, februari 1996, box.

43 000 kr

Klubbad till budgivare: 214177

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.