381 - 386 av 386
1...181920 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 7 december 2019

Klubbad för

Klockor Hublot

HUBLOT, Geneve, Classic Fusion, Serie nr. 1026831, Ref nr. 581.NX.1170.RX.1704, damur, 33 mm, titan, quartz, safirglas, datum, diamanter på boetten (150 st. TW/VVS, ca 1,12 ctv), läderband, gummiband, viklås, cert (chip), januari 2015, box, ytterkartong.

Utrop: 42 000 kr

Klockor Girard-Perregaux

GIRARD-PERREGAUX, Vintage 1945, Cal 3080, Verk nr. 01301, Serie nr. 452/2001, Boett nr. 2599, kronograf, herrur, 30 x 31 (47) mm, stål, automatisk, safirglas (repa), briljantkrans (70 st. TW/VS, ca 0,50 ctv), läderband, originalspänne i stål, ca 2005.

Utrop: 26 000 kr

Klockor Maurice Lacroix

MAURICE LACROIX, Pontos S Regatta, Cal ML 162 (SW 200-1), Serie nr. 043/125, Ref nr. PT6019-CAB01-330-1, seglarkronograf, herrur, 45 mm, kolfiber/stål, automatisk, safirglas, skadad urtavla, vridbar innerring, gummiband, originalspänne i svart stål, cert, februari 2017, box, ytterkartong, Limiterad och numrerad (Nr. 043/125).

Utrop: 26 000 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust (T Swiss T), Chronometer, Ref nr. 16003, Serie nr. 5230455, Cal 3035, Verk nr. 0159589, Boett nr. 16000, herrur, 36 mm, stål/guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1978, box.

22 000 kr

Utrop: 15 000 kr

Klockor Sjöö Sandström

SJÖÖ SANDSTRÖM, Royal Steel, Spectrolite, damur, 26 mm, stål/guld, quartz, safirglas, spectroliteurtavla, briljanter på boetten (12 st. ca TW/VVS-VS, ca 0,06 ctv), läderband, ca 1998, box (ej komplett).

Utrop: 6 900 kr

TAG HEUER, Carrera, Cal 5 (ETA 2824-2), Serie nr. FU4362, Ref nr. WV211A.BA0787, Boett nr. WV211A-0, herrur, 39 mm, stål, automatisk, safirglas (nagg), datum, glasbaksida, originallänk, viklås, Ref nr. FAA019-Y-F3, cert, oktober 2007. box (skadad), ytterkartong.

6 500 kr

Utrop: 6 900 kr