Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 62

Varunr: 1 618 029

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust (T Swiss Made T), Chronometer, Ref nr. 69173, Serie nr. R993224, Cal 2135, Verk nr. 1257008, Boett nr. 69000A, damur, 26 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, diamanturtavla (10 st. 8/8), Jubileelänk, viklås, Ref nr. 62523 D-18-N4/468 B, ca 1988.

34 500 kr

Klubbad till budgivare: 154580

Valuta