Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 9

Varunr: 1 630 760

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Pearlmaster, Chronometer, Ref nr. 80298, Serie nr. K553341, Cal 2235, Verk nr. A 0771864, Boett nr. 2078, damur, 29 mm, 18K guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, pärlemortavla med diamanter (10 st. 8/8), briljantkrans (32 st. TW/VVS, ca 1.45 ctv), Pearlmasterlänk, viklås, Ref nr. 72948-DE11, 107,9 gram,cert, aug 2002, box (ej tidsenlig), ytterkartong.