Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 15

Varunr: 1 630 769

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 178240, Serie nr. M509701, Cal 2235, Verk nr. A 2192073, Boett nr. 2300, midsize, 31 mm, stål, automatisk, safirglas (nagg/repor), datum, Oysterlänk, viklås (Easylink), Ref nr. 72160-EO11, cert, februari 2009, box, ytterkartong.

27 500 kr

Klubbad till budgivare: 218453

Valuta