Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 16

Varunr: 1 630 772

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 116200, Serie nr. Z878158, Cal 3135, Verk nr. 3 1594857, Boett nr. 2080, herrur, 36 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum (Roulette), Oysterlänk, viklås (Easylink), Ref nr. 72200-EO4, ca 2007, box.

39 500 kr

Klubbad till budgivare: 150369

Valuta