Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
3 200 kr 2020-02-25 03:51:42 217594

Auktionsnr: 114

Varunr: 1 596 755

Klockor

Tag Heuer

TAG HEUER, Aquaracer (300 METERS), Serie nr. RRR6347, Ref nr. WAF1424.BB0814, Boett nr. WAF1424, damur, 27 mm, bicolour, quartz, safirglas (nagg/repor), datum, pärlemorurtavla, originallänk, viklås (skadat), Ref nr. FAB010-G-Y4/3112 G, cert, oktober 2006, box, ytterkartong.

3 200 kr

Klubbad till budgivare: 77145

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.