Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 28

Varunr: 1 633 381

Smycken

Örhängen

ÖRHÄNGEN, 18K guld, 56 briljantslipade diamanter ca 1,50 ctv, ca River-Cr/VS-P. PÅHÄNG, 18K guld, 2 odlade South Seapärlor ca 11,5x10,5 mm, 40 briljantslipade diamanter ca 0,85 ctv, ca River-W/VS-P, höjd 32 mm, vikt 14,3 g, clips/stift, flera diamanter med nagg och skador.

23 500 kr

Klubbad till budgivare: 82245

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.