Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
2 000 kr 2020-05-30 14:40:27 36759

Auktionsnr: 153

Varunr: 1 650 762

Silver

Skål

J TOSTRUP, skål, silver, på fot, maskaroner, invändigt förgylld, Norge, Oslo, 1900-talets början, höjd 11 cm, diameter 16 cm, vikt 379,7 g, monogram.

2 000 kr

Klubbad till budgivare: 36759

Valuta