Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 10

Varunr: 1 635 480

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Ref nr. 67193, Serie nr. L295801, Cal 2130, Verk nr. 1273591, Boett nr. 67000, damur, 25 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (nagg/repor), skadad urtavla, Jubileelänk, viklås, Ref nr. 62523D.18-N2/491 B, cert, november 1989, box, ytterkartong.

15 600 kr

Klubbad till budgivare: 218470

Valuta