Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 1

Varunr: 1 650 521

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Date (Swiss Made), Chronometer, Ref nr. 15200, Serie nr. Z101475, Cal 3135, Verk nr. 3 0934655, Boett nr. 2120, herrur, 34 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, diamanturtavla (5 st. 8/8), Oysterlänk, viklås, Ref nr. 78350-OP10/557 B, längd 180 mm, cert, juni 2007, box, ytterkartong.

38 000 kr

Klubbad till budgivare: 220044

Valuta