Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 17

Varunr: 1 650 587

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 116200, Serie nr. 899TN944, Cal 3135, Verk nr. PS944432, Boett nr. 2080, herrur, 36 mm, stål, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum (Roulette), Oysterlänk, viklås (Easylink), Ref nr. 72200-L5P/9GU, cert, januari 2014.