Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 69

Varunr: 1 652 630

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 178273, Serie nr. 66Q5C287, Cal 2235, Verk nr. A 3003891, Boett nr. 2300, midsize, 31 mm, stål/guld, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, Jubileelänk, viklås (Crownclasp), Ref nr. 63163-9EG/RS, cert, april 2011.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.