801 - 820 av 866
1...404142...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020

Klubbad för

Ring tvåfärgad 18K 3,1g Ø18, med blå sten och diamanter 14xca0,005ct

Utrop: 1 500 kr

Ring tvåfärgad 18K 5,0g Ø17¼, med diamanter 14xca0,01ct

Utrop: 2 400 kr

Ring tvåfärgad 18K 1,4g Ø18, med diamanter 5xca0,01ct

600 kr

Utrop: 750 kr

Ring vitguld 18K 1,6g Ø17½, med diamant 1xca0,06ct

Utrop: 850 kr

Hänge 18K 1,3g, defekt

Utrop: 600 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 7,4g 42,5cm, bredd: 0,3-0,5cm, med kistlås

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 7,0g Ø16½, med röda och vita stenar, 1 sten saknas

Utrop: 3 200 kr

Parti guld 18K 11,8g, med diamant, graverat

4 300 kr

Utrop: 5 200 kr

Kedja Pansar 18K 10,4g 50,5cm, bredd: 0,4cm, med karbinhakelås

4 200 kr

Utrop: 5 100 kr

Certina Quartz 18K i boett och länk, brv 84,3g quartz, datum, Ø34mm, boettnr. 729 3003 68, tidsinställningen fungerar ej, batteribyte/går ej, defekt

Utrop: 34 000 kr

Certina 18K quartz datum Ø34mm, safirglas, nr. EOL 158.9289.68, svart läderarmband (ej original, skadat), graverad bakboett

3 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Longines 18K quarts, datum, Ø33mm, safirglas, svart läderarmband, ref: L47436022, snr: 35578308, graverad bakboett. Med certifikat 10/11-09, box samt ytterkartong

4 400 kr

Utrop: 3 500 kr

Manschettknappar ett par S835 10,1g, mått: 1,5 x 1,5cm, med stenar

100 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 4,2g, längd: 4,0cm, bredd: 2,0cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 3,4g, mått: 1,8 x 2,8cm, med stenar

Utrop: 100 kr

Ring S925 11,0g Ø17, förgylld, med svart sten, slitage på skena

325 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 2,0g Ø18, med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 1,9g Ø17, med sten

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 1,5g Ø16, med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 1,5g Ø18, med stenar

25 kr

Utrop: 50 kr