861 - 866 av 866
1...424344 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Klarinett Buffet Crampon & Co Paris, RC, snr: F252604, i fodral, användarslitage

Musikinstrument Träblås

Kornett Yamaha Japan, modell: YCR-261S, snr: 010597, med munstycke Dennis Wick London SL, små bucklor, användarslitage, i fodral

Musikinstrument Träblås

Altsaxofon Dixon, Taiwan, snr: LA9121512, med munstycke, extra F-klaff, rem, extra blad till munstycke, rengöringsverktyg, bruksanvänd, i fodral med nycklar

2 400 kr

Utrop: 3 200 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett LeBlanc, snr: B87339, med extra blad samt skydd i trä (nr. 42A660) till munstycket, i fodral, användarslitage

500 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Buffet Crampon & Co, RC, snr: F56336, extra munstycke och blad, med tillbehör, i dubbelfodral, användarslitage

Smartphone Sony Xperia 1, grey, 128GB, modell: J9110, IMEI: 354985100243041, IMEI 2: 354985100243058, med laddare, i kartong. Bruksanvänd; repig på baksidan och naggad i kanterna. Låst med telefonkodslås

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr