1 - 20 av 125
123...7 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 13 augusti

Klubbad för

PORTÖLJ, HERMÈS, Sac a Depeches, brunt läder, 37x29x10cm 2 stora fack, ett mindre, nyckel til lås, visst bruksslitage.

Utrop: 18 000 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, New wayfarer, brun melerade bågar, svarta glas, etui.

800 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Skärp

SKÄRP, DOLCE & GABBANA, svart krackelerat läder, spänne i vitmetall, längd 100cm.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Skärp

SKÄRP, DSQUARED, svart läder, stl S, längd 90cm.

Utrop: 350 kr

RYGGSÄCK, LOUIS VUITTON, Michael, Damier Graphite, canvas, 45x28x18cm, kvitto från 2014.

11 800 kr

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Messenger, Damier Graphite, canvas, 35x27x7cm.

6 800 kr

Utrop: 5 200 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTEGRAPPA, Sterling Silver Etched Eleganza Large Size Rollerball Pen, *1140MI, (saknar stift) gravyr, etui.

Utrop: 2 900 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTEGRAPPA, Isdurbis, Ducale Murano, Ballpoint, stål, resin, etui, ytterkartong,

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, Lace Up, Derby, Damier Cosmopolitan, stl 6 (40½), skopåse.

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Medaljer Ordenstecken

KRASCHAN, silver, Svärdsorden, emalj, bredd 83 mm, vikt 48,3 g, originaletui.

Utrop: 3 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, Tri-Fold, svart präglat läder, 11x12cm, 8st kontokortsfack, mynt (slitage), sedel, originalask, kvitto från 1998.

750 kr

Utrop: 800 kr

Medaljer Ordenstecken

MINIATYR, 18K guld, Vasaorden, bredd 18 mm, vikt med band 5,2 g, ask från C.F. Carlman.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Övrigt

SKOPÅSE, LOUIS VUITTON, tillbehör till Garment bag, brun nylon, 50x35cm, slitage på fodret.

425 kr

Utrop: 400 kr

Accessoarer Plånböcker

PASSFODRAL, LOUIS VUITTON, Passport case, Damier Graphite, 14x10 cm kontokortsfack, hot-stamp "PM", dustbag, originalask.

1 600 kr

Utrop: 700 kr

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, Loafer, mörkbrun mocka, stl 45, skopåse, kartong,

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Övrigt

RESEKIT, RAPLH LAUREN, Purple Label, Travle Kit, filt, kudde sovmask, 63% modal, 26% polyester, 11% cashmere, linning i lammskinn.

Utrop: 1 400 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, mod. Alize 2 Poches, monogram canvas, 50x30x18 cm, avtagbar axelrem i tyg, adresstagg, från 1995.

5 100 kr

Utrop: 4 900 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Multicles 4, Epi, brunt läder, 4 hållare, originalask, bruksslitage.

850 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, mörkbrunt, flätat läder, 13x11cm, kontkort mynt, sedel, slitage,

750 kr

Utrop: 600 kr

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Satellite 60, monogram canvas, 60x44x19cm, adresstagg, hänglås, samt nyckel nr 309, ca 1990-tal.

Utrop: 8 000 kr