41 - 60 av 125
1234...7 Gå till
Just nu klubbas Pant online. Gå in här

Avslutad | Aficionado – Torsdag 13 augusti

Klubbad för

Accessoarer Slipsar

SLIPS, KENZO, 100% siden, blå rutig, gröna blommor, bredd 7cm,

Utrop: 150 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, CERRUTI, 100% bomull, virkad, svart, bredd 5cm.

100 kr

Utrop: 150 kr

ARMBAND, silver, 5 st fattade 2 Mark från Tyskland, 1888-1905, längd ca 21 cm, vikt 79,2 g.

1 600 kr

Utrop: 550 kr

BROSCH, 18K guld / silver, fattat mynt, Riksdaler, 1782, kvalité ca 1 med mindre ytskador, total vikt 36,9 g, myntet hålls på plats av en metallcirkel.

Utrop: 4 000 kr

RESVÄSKA, PIERRE CARDIN, vintage, svart, vinrött imitationsläder, 43x34x 20cm, lås med nycklar.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Plånböcker

PASSFODRAL, LOUIS VUITTON, Couverture Passeporte, Damier Ebene, canvas, 13,5x9cm, 3st kontokortsfack, lossnat i en söm.

1 500 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, ETIENNE AIGNER, vinröt läder, 20x14cm, repor.

350 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, POLO RALPH LAUREN, brunt läder, grönt, blått canvas läder, 19x14 cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, THE BRIDGE, brunt läder, 19x10cm, 6 kontokortsfack, mynt, sedel, originalask

350 kr

Utrop: 400 kr

SOLGLASÖGON, STARCK, Gravity Evo, SH517, mörkblå bågar, svarta glas, etui.

650 kr

Utrop: 750 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, PARKER, resevoar, stift 14K, nr 75, etui.

1 200 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, RB 3025, Aviator Large Metal, guldfärgade bågar, bruna glas, etui.

800 kr

Utrop: 550 kr

KÄPP, träskaft, handtag i borstad mässing, med Buddahs 4 ansiktenuttryck, längd 93 cm.

300 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, SMYTHSON, clutch/crossbody, svart läder, detaljer i gulmetall, 28x18cm, avtagbar axelrem, dustbag, originalask.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

MANSCHETTKNAPPAR, SPORRONG, förgylld metall, blå emalj.

100 kr

Utrop: 150 kr

VÄSKA, LOEWE, Goya Reporter, svart mönstrat läder, detaljer i vitmetall, 30x24x7cm, avtagbar axelrem.

Utrop: 3 400 kr

MONT BLANC ring, sterlingsilver, stl 18 mm, vikt 7,5 g, originalask medföljer, slitage.

375 kr

Utrop: 400 kr

Mynt Utländska mynt

MYNT, silver, Dollar, Morgan, 1882 O, USA, kvalité ca 1+/01, mindre repor, diameter 38 mm, vikt 26,7 g.

250 kr

Utrop: 200 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 2 Kronor, 1900, Oscar II, kvalité ca 1+, diameter 31 mm, vikt 15,0 g.

950 kr

Utrop: 400 kr

Mynt Svenska mynt

8 MYNT, koppar, 5 Öre, 1857-1873, kvalité ca 1?-1, total vikt 68,9 g.

350 kr

Utrop: 400 kr