1321 - 1340 av 1 387
1...666768...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2020

Klubbad för

Örhängen ett par S925 3,0g 3,0cm

Utrop: 125 kr

Hänge S925 7,2g, mått: 1,9x4,0cm, med vita stenar

Utrop: 275 kr

Kedja Venezia S925 2,4g 44,5cm, förgylld, med springlås

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S830 1,5g, förgylld med röda stenar

25 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Övrigt

Örhängne ett par S925 2,5g med blå och vita stenar, clips

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 1,8g Ø18, med blå och vita stenar

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband Pansar S925 44,6g 22,0cm, bredd: 1,1cm, med karbinhakelås

Utrop: 800 kr

Manschettknappar ett par S830 6,5g med svart sten, stenarnas mått: 0,7x2,0cm, årsstämplade 1927

125 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S830 5,5g, defekt

Utrop: 50 kr

Souvenirskedar England 2st S830 27,8g 110mm, med emalj, graverade, missfärgning

Utrop: 200 kr

Dopsked S830 32,1g 130,0mm, årsstämplad: 1966, graverad "Peter"

Utrop: 225 kr

Moccasked Boliden Silver S830 9,7g 95,0mm, 1964, skaft med dekor av same och ren samt ringar

25 kr

Utrop: 50 kr

Penset, Cross, Irland, stål, med emalj samt svarta plastdetaljer, en stiftpenna och en kulstspenna, i originaletui

200 kr

Utrop: 200 kr

Collier Stigbert S925 49,0g Ø11,0cm, bredd: 1,0-2,3cm, öppen modell, årsstämplad: 1975, aning skev i formen

650 kr

Utrop: 800 kr

Armring S925 38,9g Ø6,3cm, bredd: 0,6-1,7cm, öppen modell, mönstrad med oxiderade detaljer

550 kr

Utrop: 700 kr

Armring S925 10,1g Ø6,0cm, bredd: 0,7cm, öppningsbar, mönstrad

Utrop: 250 kr

Hänge S925 10,3g, mått: 4,0x2,0cm, ansikte/mask

25 kr

Utrop: 50 kr

Manschettknappar ett par S925 20,8g, mått: 1,2x1,2cm

225 kr

Utrop: 150 kr

Ring S925 11,0g Ø16½, med vit sten

425 kr

Utrop: 300 kr

Ring S925 4,8g Ø16 med sten

150 kr

Utrop: 125 kr