1401 - 1420 av 1 437
1...707172 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020

Klubbad för

Champion Aviator, armbandsur, Ø45mm, quartz/digital, safirglas, stål på stållänk, viklås

325 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Gant

Gant Pacific, armbandsur, quartz Ø44mm, (3300FT/1000M), refnr.7064, safir glas, repa på glasringen, behov av batteri byte

550 kr

Utrop: 600 kr

Mormorsur 14K brv 20,8g, Ø29mm, manuell, boettnr.213247

Utrop: 2 100 kr

Rolex OP Datejust Chronometer, refnr.16013, snr.5267329, Ø35mm, automat, stål/guld, automatisk,datum, jubiléelänk, viklås, repigt plexiglas, utan box och cert

30 000 kr

Utrop: 30 000 kr

Parti silver S830-925 111,4 defekt med sten

600 kr

Utrop: 750 kr

Ringar 2st S925 24,9g

Utrop: 1 000 kr

Isaac Cohen ring S925 4,2g Ø16½ Stockholm 1964, med sten

225 kr

Utrop: 200 kr

Armband S925 brv 24,2g med stenar 17-20cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Tobaksdosa/kalenderdosa, Skultuna mässingsbruk, 1700-1800-tal, patina.

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 0,6g kors

Utrop: 425 kr

Part guld 18K 0,5g udda örhänge med pärla

Utrop: 250 kr

Hänge Thomas Sabo S925 1,4g

75 kr

Utrop: 100 kr

Hängen 2st Engelsrufer S925 5,1g

900 kr

Utrop: 250 kr

Armband Pansar 2st S925 97,8g

Utrop: 1 200 kr

Kedja Pansar S925 2,5g 41cm

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 12,5g defekt med gravyr

75 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Michael Kors

Michael kors Armbandsur, MK-3178, Ø40mm, quartz, refnr:251403, mineralglas, bruksslitage

Utrop: 375 kr

Cigarettetui S830 83,7g defekt med monogram

500 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Citizen

Citizenm armbandsur, Ø36mm, quartz modell:2510-S016801, snr 741072, datum, stål på stål länk, bruksslitage

Utrop: 500 kr

Police armbandsur, Ø38x42mm, quartz, refnr:1028M, datum, stål på stållänk, behov av batteri byte, bruksslitage

350 kr

Utrop: 425 kr