1421 - 1437 av 1 437
1...707172 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020

Klubbad för

Gucci Marmont Matelasse' leather belt bag, detaljer i guldmetall 18x12

3 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Akvarell/ Oljepastell Henrik Allert Barkbåtsdrömmar 44,8x34,7

Utrop: 550 kr

Oljemålning på pannå, Axel Lind, 39,5x49cm skadad ram

650 kr

Utrop: 800 kr

Kikare Bristol 8x32, Field 7.2 ref:23266 i väska

550 kr

Utrop: 100 kr

Glas, 4st Kosta Boda, Kjell Engman handmålade, fåglar, höjd: 10cm i kartong

350 kr

Utrop: 425 kr

Glas 4st Orrefors Hasselblad höjd 6,5cm i kartong

Utrop: 425 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia ambassadeur 7000 snr:790501 i låda

650 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia ambassadeur 5000 i defekt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Digitalkamera Sony DSC-RX100M4 4K, snr:2949478, 1,8-2,8 /8,8-25T, i väska med laddare och hdmi kapbe

3 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Spelkonsol Xbox One S 1TB, modell 1681, snr:040426580916,hdmi kabel, två handkontroller, saknar batteriluckor, bruksslitage i kartong

800 kr

Utrop: 850 kr

Laptop HP Pavilion modell: 3168ngw, windows 10, intelcore celeron, 4gb, 64 bitar operativsystem, fabriksåterställd, med laddare.

1 400 kr

Utrop: 750 kr

Laptop Apple Macbook Pro, Retina 13 tum, OS X, intel core i5, 4gb, snr: C02MT4UMFGYY, sen 2013,användarnamn:admin, lösenord:admin123 fabriksåterställd, med laddare, bruksslitage

2 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring 14K Vitguld 4,3g Ø18¼ med sten

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr Epiphone special II/BK. snr: S1070886806, made in indonesia i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 550 kr

Elektronik Musik

Förstärkare Line 6 Spider III 15watt combo, guitar amplifoer, snr: A822S5830012102 med sladd . Ej med på visning.

550 kr

Utrop: 425 kr

Effektpedal Over Drive E200D ej funktionstestad

175 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr harley benton i mjuktfodral

450 kr

Utrop: 550 kr