Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 13

Varunr: 1 677 252

Silver

Skål

SKÅL, silver, invändigt förgylld, hamrad yta, glasinsats, Tyskland 1900-tal, höjd 11 cm, diameter 20 cm, silvervikt 535,5 g, glas med minimala nagg.