1 - 20 av 232
123...12 Gå till
Sortering

Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 8 oktober

Aktuell budnivå

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CHANEL, Toe, vintage, brunt kaviar läder, 30x25x15cm, hologtammärkt 7696802, cert,

Inga bud

Utrop: 7 900 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

RYGGSÄCK, LOUIS VUITTON, Montsouris, monogram canvas, 20x22x10 cm. Visst slitage.

4 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CHANEL, vintage, mörkblå kaviarläder, detaljer i gulmetall, 27x21x7cm, hologrammärkt 3338957, cert, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 15 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, PRADA, rött läder, detaljer i vitmetall, 35x23x6cm, cert.

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram, svart läder, 42x31x18cm, slitage,

1 400 kr

Utrop: 900 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Miss Urbanette, svart skinn, detaljer i gulmetall, 40x25x12cm.

Inga bud

Utrop: 2 200 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, mörkbrund läder, detaljer i mässing, 36x23x14cm, hänglås samt nyckel, slitage,

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MICHAEL KORS, mörkblått saffiano läder, detaljer i gulmetall, 36x30x14cm, dustbag.

Inga bud

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart läder, detaljer i vitmetall, 27x23cm, dustbag,

Inga bud

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, JUST CAVALLI, brunt läder, handtag i mässing, 35x18cm,

Inga bud

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, detaljer i vitmetall, 30x19cm,

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud

Kläder Stövlar

STÖVLETT, CHURCH´S. svart läder, perforerade detaljer, stl 40, resårskaft, skoblock.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Kläder Stövlar

STÖVLETT, CHURCH´S, brunt läder, stl 40, klack 6,5cm, resårskaft, skoblock.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Kläder Skor

SKOR, CHURCH´S, vinrött läder, perforera detaljer, snörning, stl 40, skoblock.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, BALLY, vintage, vinrött läder, 23x18x6cm, några repor.

500 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, BURBERRY, brunt läder, detaljer i gulmetall, 32x16x7cm, dustbag.

Inga bud

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, BURBERRY, rutig canvas, brunt läder, 37x22cm, dustbag.

1 400 kr

Utrop: 900 kr

Lägg bud

Kläder Skor

SKOR, MARC BY MARC JACOBS, svart läder, stl 36, klack 8cm.

Inga bud

Utrop: 800 kr

Lägg bud

Kläder Skor

SKOR, DIOR, ballerina, brunt präglat läder, stl 35.

Inga bud

Utrop: 800 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, guldfärgad lack, detaljer i gulmetall, 25x15x5cm, hologrammärkt 11354953, dustbag.

15 000 kr

Utrop: 15 000 kr

Lägg bud

Om auktionen