1 - 20 av 235
123...12 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 oktober 2020

Klubbad för

VÄSKA, CHANEL, Toe, vintage, brunt kaviar läder, 30x25x15cm, hologtammärkt 7696802, cert, äldre modell som innehaver visst slitage på hörn.

7 500 kr

Utrop: 7 900 kr

RYGGSÄCK, LOUIS VUITTON, Montsouris, monogram canvas, 20x22x10 cm. Visst slitage.

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, CHANEL, vintage, mörkblå kaviarläder, detaljer i gulmetall, 27x21x7cm, hologrammärkt 3338957, cert, bruksslitage.

Utrop: 15 000 kr

VÄSKA, PRADA, rött läder, detaljer i vitmetall, 35x23x6cm, cert.

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram, svart läder, 42x31x18cm, slitage,

1 800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Miss Urbanette, svart skinn, detaljer i gulmetall, 40x25x12cm.

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, mörkbrunt läder, detaljer i mässing, 36x23x14cm, hänglås samt nyckel, slitage,

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, mörkblått saffiano läder, detaljer i gulmetall, 36x30x14cm, dustbag.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart läder, detaljer i vitmetall, 27x23cm, dustbag,

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, JUST CAVALLI, brunt läder, handtag i mässing, 35x18 cm.

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, detaljer i vitmetall, 30x19cm,

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, CHURCH´S. svart läder, perforerade detaljer, stl 40, resårskaft, skoblock.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, CHURCH´S, brunt läder, stl 40, klack 6,5cm, resårskaft, skoblock.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, CHURCH´S, vinrött läder, perforerad dekor, snörning, stl 40, skoblock.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, BALLY, vintage, vinrött läder, 23x18x6cm, några repor.

700 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, BURBERRY, brunt läder, detaljer i gulmetall, 32x16x7cm, dustbag.

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, BURBERRY, rutig canvas, brunt läder, 37x22cm, dustbag.

2 600 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, MARC BY MARC JACOBS, svart läder, stl 36, klack 8cm.

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, DIOR, ballerina, brunt präglat läder, stl 35.

Utrop: 800 kr

VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, guldfärgad lack, detaljer i gulmetall, 25x15x5cm, hologrammärkt 11354953, dustbag.

Utrop: 15 000 kr