221 - 235 av 235
1...101112 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 oktober 2020

Klubbad för

SOLGLASÖGON, MICHAEL KORS, 3108, 54 18, melerade bågar, buna glas, etui.

Utrop: 450 kr

Kläder Skor

SKOR, MIU MIU, svart lack, snörning, stl 35½, skopåse, bruksslitage.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, SALVATORE FERRGAMO, 100% siden, 90x90cm, räv, fåglar, brun,rost.

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, YSL, vintage, 100% siden, 120x120cm, grå, brun, svart.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, YSL, vintage, 100% siden, 140x140cm, grön, lila, brun.

1 500 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, MULBERRY, rött präglat läder, 26x14cm, axelbandet är avtagbart, bruksslitage. Tidigare tillhört Susanne Histrup.

475 kr

Utrop: 450 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Passy GM, Epi, vitt läder, detaljer i vitmetall, 38x29x14cm, visst slitage på hörn samt en liten svart fläck på lädret.

3 000 kr

Utrop: 3 400 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, SEE BY CHLOÉ, kornblå mocka, stl 36, klack 9cm.

600 kr

Utrop: 700 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, POLO RALPH LAUREN, brun mocka, stl 37, klack 8cm, fransar.

Utrop: 450 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETT, SERGIO ROSSI, svart läder, räfflad krage, stl 40, klack 11cm.

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, HOGAN, mocka, grå, svart, stl 37, snörning.

Utrop: 425 kr

VÄSKA, CHANEL, Large Singel Flap bag, lila quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, 32x20x9cm, hologrammärkt 12646902, cert, dustbag.

23 000 kr

Utrop: 22 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, FENDI, monogram canvas, 14x10cm, 6st kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag, originalask, slitage på hörn.

Utrop: 550 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, SALVATORRE FERRAGAMO, rutigt tyg, svart läder, stl 8½,

400 kr

Utrop: 450 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, SERGIO ROSSI, svart läder, stl 40, klack 10cm (lagning).

Utrop: 600 kr