Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 523

Varunr: 1 706 684

Smycken

Ring

RING, platina, briljantslipad diamant 1,28 ct, ca TW(F)/VS1, GIA certifikat 2145639678, 42 prinsess- och briljantslipade diamanter ca 1,30 ctv, ca TW-W/VS-SI, Sweet Rocks, Stockholm, stl 15,75 mm, vikt 6,8 g, gravyr, några prinsesslipade diamanter har nagg och små skador.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.