1 - 20 av 166
123...9 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 mars

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Kendall 55, Taiga, grönt, läder, 55x35x25cm, avtagbar axelrem,

Utrop: 9 000 kr

Mynt Sedel

SEDLAR, 3 st 50 Kr 1950-1958, 4 st 10 Kr 1955-1968, 9 st 5 Kr 1943-1978, blandad kvalité.

400 kr

Utrop: 450 kr

Medaljer Minnen

MEDALJ, silver, "Til Upmuntran", "För Kongl. Svenska Musicaliska Academiens Eleve", diameter 34 mm, vikt 12,5 g, gravör Carl Gustaf Fehrman, medaljtypen (BLM 8754) började präglas 1797.

650 kr

Utrop: 400 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, sedel, mynt, kort, 11x11 cm, slitage.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, mongram canvas, 20x11x2cm, slitage på fodret.

800 kr

Utrop: 250 kr

WEEKENDBAG, HUGO BOSS, svart nylon, svart läder, detaljer i vitmetall, 60x35x28cm, visst bruksslitage på hörn, en dragtapp saknas.

700 kr

Utrop: 600 kr

ARMBAND, BOTTEGA VENETA, sterling silver, tvåfärgat, längd 40cm, cordell, ankar, vikt 32,6g, smyckespåse, originalask.

Utrop: 1 700 kr

ARMBAND, TOD´S, brunt läder, silverfärgat spänne, längd 21 cm, originalask.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

SEDELKLÄMMA, CARTIER, metall, delvist förgylld, refnr 013929, längd ca 5,4 cm, vikt 15,8 g.

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, kulspets, guldpläterad, 20 micron.

350 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, sterling silver, kulspets.

225 kr

Utrop: 250 kr

MANSCHETTKNAPPAR, PAUL SMITH, Buttons, multi, stål.

850 kr

Utrop: 150 kr

MANSCHETTKNAPPAR, PAUL SMITH, Airplane, stål.

550 kr

Utrop: 150 kr

MANSCHETTKNAPPAR, mörkgrå, järn, knutar,

75 kr

Utrop: 100 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, svart, grå, bredd 9cm, ett hål.

375 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, lavendelblå, löv, bredd 9cm,

600 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, mörkblå, bomullsväxter, bredd 9cm.

500 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, röd, vit och blåsippor, bredd 9cm.

450 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, gröngrå, blomma, kanna, bredd 9cm,

550 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, PINK, 100% siden, mörkblå, vit, jockey, bredd 9cm.

150 kr

Utrop: 200 kr