1 - 20 av 144
123...8 Gå till
Sortering

Realtidsauktion | Aficionado – Torsdag 11 mars

Aktuell budnivå

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Kendall 55, Taiga, grönt, läder, 55x35x25cm, avtagbar axelrem,

Inga bud

Utrop: 9 000 kr

Lägg bud

Mynt Sedel

SEDLAR, 3 st 50 Kr 1950-1958, 4 st 10 Kr 1955-1968, 9 st 5 Kr 1943-1978, blandad kvalité.

400 kr

Utrop: 450 kr

Lägg bud

Medaljer Minnen

MEDALJ, silver, "Til Upmuntran", "För Kongl. Svenska Musicaliska Academiens Eleve", diameter 34 mm, vikt 12,5 g, gravör Carl Gustaf Fehrman, medaljtypen (BLM 8754) började präglas 1797.

Inga bud

Utrop: 400 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, sedel, mynt, kort, 11x11 cm, slitage.

Inga bud

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, mongram canvas, 20x11x2cm, slitage på fodret.

550 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Accessoarer Väskor

WEEKENDBAG, HUGO BOSS, svart nylon, svart läder, detaljer i vitmetall, 60x35x28cm, visst bruksslitage på hörn, en dragtapp saknas.

550 kr

Utrop: 600 kr

Lägg bud

Smycken Armband

ARMBAND, BOTTEGA VENETA, sterling silver, tvåfärgat, längd 40cm, cordell, ankar, vikt 32,6g, smyckespåse, originalask.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Lägg bud

Smycken Armband

ARMBAND, TOD´S, brunt läder, silverfärgat spänne, längd 21cm, originalask.

Inga bud

Utrop: 600 kr

Lägg bud
Utgått

Accessoarer Plånböcker

SEDELKLÄMMA, CARTIER, metall, delvist förgylld, refnr 013929, längd ca 5,4 cm, vikt 15,8 g.

Utgått

Visa vara

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, kulspets, guldpläterad, 20 micron.

250 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Accessoarer Pennor

PENNA, CROSS, sterling silver, kulspets.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Smycken Manschettknappar

MANSCHETTKNAPPAR, PAUL SMITH, Buttons, multi, stål.

350 kr

Utrop: 150 kr

Lägg bud

Smycken Manschettknappar

MANSCHETTKNAPPAR, PAUL SMITH, Airplane, stål.

175 kr

Utrop: 150 kr

Lägg bud

Smycken Manschettknappar

MANSCHETTKNAPPAR, mörkgrå, järn, knutar,

50 kr

Utrop: 100 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, svart, grå, bredd 9cm, ett hål.

325 kr

Utrop: 250 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, lavendelblå, löv, bredd 9cm,

425 kr

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, mörkblå, bomullsväxter, bredd 9cm.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, röd, vit och blåsippor, bredd 9cm.

300 kr

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, gröngrå, blomma, kanna, bredd 9cm,

300 kr

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, PINK, 100% siden, mörkblå, vit, jockey, bredd 9cm.

150 kr

Utrop: 200 kr

Lägg bud

Om auktionen