161 - 166 av 166
1...789 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 mars 2021

Klubbad för

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG1519/S, svarta bågar, svarta glas, etui, lite repor.

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, c.501/87, svarta bågar, svarta glas, etui, repor.

Utrop: 800 kr

VÄSKA, BILL AMBERG, svart läder, svart foder, inredning med fack, pennhålllare, handtag i metall, 45x30x12, bruksslitage.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, AR8081, 5527/13, träliknade bågar, bruna glas, etui ej original,

500 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, FENDI, Ebony, FS 303, 140, svarta bågar, svarta glas, etui ej original.

600 kr

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, 001/51, guldfärgade bågar, tonade glas, etui ej original.

450 kr

Utrop: 500 kr